Zahradní technika - Zdeněk HORÁK

     Prodej     Servis     Zahrada     Bazar     Kontakt     Briggs & Stratton

  Zahraní technika > servis>

Provádíme záruční opravy značek Briggs & Stratton, a to na motory zakoupené po celém světě, s nimiž má fa. uzavřenou smlouvu.

Dále pak u značek Wolf, AL-KO, MTD, Homelite, AGS, Vari, Honda, Werco, Marinox, Grizzly, SOLO, Kohler, Lombardini, Kawasaki a jiných u nás zakoupených.

 
  Pozáruční servis
 

Naše motto je, že opravíme v podstatě cokoliv. Naše specializace je převážně na motory, zahradní a farmářskou techniku, ale i menší a střední zemědělskou techniku.

 
  Servis do 24 hodin
 
 

Jedná se o předplacenou službu pro naše zákazníky, kterým se snažíme vyhovět v dnešní uspěchané době. Tato služba se převážně týká výrobků fy. MTD a Homelite viz. podrobnosti o servisu, které udává jejich výrobce.

 
   

  Termíny oprav

U běžných oprav je to 2-8 týdnů, mimo sezonu i dříve. Delší termíny se mohou vyskytnout pouze v případě, že náhradní díly potřebné k opravě nejsou v ČR k dispozici.

Cena servisní hodiny:  400 Kč

seřízení motorové pily, křovinořezu:  200 Kč

broušení a vyvážení nože:  80 Kč

broušení řetězu:  50 Kč

uvedené ceny jsou již s DPH

 
  reklama
 
WebZdarma.cz
 

Copyright © 2004 Zdeněk HORÁK

 

Zahradní technika  ¤  Bazar  ¤  Novinky  ¤  Akce  ¤  Kontakt  ¤   E-mail  ¤   Servis  ¤  Sekačky  ¤  Traktory  ¤  Křovinořezy  ¤  Motorové pily  ¤  Plotostřihy 

¤  Elektrocentrály  ¤  Briggs & Stratton  ¤  Tlakové myčky  ¤ Vysavače  ¤   Zahrada  ¤  Vertikutace  ¤  Mapa  ¤  Obec Količín