Zahradní technika - Zdeněk HORÁK

     Prodej     Servis     Zahrada     Bazar     Kontakt     Briggs & Stratton

  Zahraní technika > novinky >

 Aktuálně
 novinky
 akce
 doporučujeme
 o firmě
 mapa serveru
 Novinky
Založení webových stránek

Právě vznikají tyto internetové stránky. Snahou je nejen nabídnout techniku, ale i přiblížit se k problematice údržby zahrady. Ze svých zkušeností víme, že dosáhnout  skvěle vypadající zahrady není vůbec jednoduché.

Záleží jak na výběru správného stroje, tak i na jeho správném používání. Konkrétně problematika udržování trávníků není vůbec jednoduchá záležitost. Asi nelze vždy a všechno zodpovědět, ale budeme se snažit Vás včas informovat o nutných zákrocích pro blaho Vaší zahrady

dne 29.11.2004

webmaster

 Reklama


  Nový dieselový motor

Firma Kubota přichází na náš trh s novým zahradním traktorem vybaveným dvouválcový vodou chlazeným dieselovým motorem o výkonu 16 hp. Je to snad první naftový motor pro malou zahradní techniku.

Traktor je řešen již velmi profesionálně, takže je velmi vhodný nejen pro domácí použití, ale i pro sportovní kluby, obecní úřady a jiné.

A cena? Neuvěřitelných 237 000 Kč.
dne 29.11.2004

webmaster

 
  Nejlevnější pila na trhu
 

Dovozci motorových pil reagují na velkou poptávku motorových pil a zlevňují. Příčina velké poptávky je zdražování plynu i elektřiny a mohutný přechod na topení pevnými palivy.

 

Navzdory tomu, že jsou tyto pily nejlevnější na trhu, je jejich provedení velmi profesionální ale i prověřené. A cena? Fantastická, od 4 390 Kč.

dne 29.11.2004

webmaster


Wolf - Garten záruka 10 let

Firma Wolf-Garten pro uvedla sezonu 2005 nové ruční nářadí z řady multi-star. Na veškeré toto nářadí dává záruku 10 let. Toto nářadí je nepostradatelným pomocníkem pro údržbu Vaší zahrady.

dne 1.12.2004

webmaster

 
  reklama
 
 

Copyright © 2004 Zdeněk HORÁK

 

Zahradní technika  ¤  Bazar  ¤  Novinky  ¤  Akce  ¤  Kontakt  ¤   E-mail  ¤   Servis  ¤  Sekačky  ¤  Traktory  ¤  Křovinořezy  ¤  Motorové pily  ¤  Plotostřihy 

¤  Elektrocentrály  ¤  Briggs & Stratton  ¤  Tlakové myčky  ¤ Vysavače  ¤   Zahrada  ¤  Vertikutace  ¤  Mapa  ¤  Obec Količín